| Lollittta a întrebat:

De ce daca te place un baiat nu iti spune... Adica daca sunt vreo 10 baieti, 3 ma intreaba daca vreau si 1 imi spune "te iubesc". De ce?
Mereu aflu de la altcineva ...prietene ft bune, sau alte chestii, si dupa imi dau seama ca baiatu ala de care am aflat ca ma place, chiar statea mereu langa mine, da nu ii dadeam importanta. Ce sa fac, ca sa imi spuna mie nu altcuiva, sau de ce nu imi spun in fata ce au de spus si gata.
Va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

CE sa zic? TREbuie sa fie sincer cu el intai si dp sincer cu tine! Poate nu ii dai sansa sau cine stie.mereu va exista cineva care te place in secret, sau caruia ii e rusina sa iti spuna direct tie si prefera avocati!laughingInsa tu trebuie sa te axezi asupra baiatului pe care il place si atat! trebuie sa fii ft atenta la ceea ce face sau ce spune in leg cu tine sau de fata cu tine si atat:* in rest daca auzi zvonuri il intrebi in fata daca e adv.si gata. daca te place poate sunt sanse sa il placi si tu, pur si simplu nu poti ghici ce gandesc sau ce simt cei din jur pe care rareori ii bagi in seama!:* succes:*

1 răspuns:
| Lollittta explică:

Ce de ajutor