| Lollittta a întrebat:

De ce daca te place un baiat nu iti spune... Adica daca sunt vreo 10 baieti, 3 ma intreaba daca vreau si 1 imi spune "te iubesc". De ce?

Mereu aflu de la altcineva ...prietene ft bune, sau alte chestii, si dupa imi dau seama ca baiatu ala de care am aflat ca ma place, chiar statea mereu langa mine, da nu ii dadeam importanta. Ce sa fac, ca sa imi spuna mie nu altcuiva, sau de ce nu imi spun in fata ce au de spus si gata.

Va rog, dau funda.

1 răspuns:
| AlexiaAlexutza a răspuns:

Asta ma intrebam si eu, asa ca mi am facut curaj si mi am intrebat un foarte bun prieten de ce fac asa, iar el mi a raspuns ca unii dintre ei nu vor sa isi arate sentimentele si sunt timizi sau si le vor arata dar mai tarziu cand vor avea mai multa increrede in ei. Sper ca te am ajutat!:*