| Borza5carsugiu a întrebat:

De ce dacă un copil stă mai mult de 2 ore în fața televizorului nu mai știe să vorbească?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti la contul cu nr 30? Sau cate ti-ai facut pana acum ca sa pui cele mai stupide intrebari?

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Nici măcar nu îi înțeleg raspunsurile, el oare nu realizează ca admina își da seama ca e tot el din întrebări

4 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Apropo nu am auzit niciodată in viața mea de asta, am auzit de autism virtual dar asta după mult timp! Poate tu ca stai n ore in fața calculatorului și te plictisești îți tot faci conturi ca să te amuzi crezând ca nu își da seama nimeni! Îți sugerez sa te apuci de un sport acum ca e vară

| concilioul a răspuns (pentru LisaJulie):

Dar pentru adulți este recomandat să stea foarte mult în fața televizorului?

| LisaJulie a răspuns (pentru concilioul):

Parca erai suspendat, in fine, nu, nu prea e recomandat nimănui sa stea mult timp in fața televizorului