| Nicolelenaa a întrebat:

De ce de fiecare data cand intru pe TPU imi apare in colt chestia aia cu plimbarescu?
chiar ma enerveaza laughing
cum pot sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Asa apare tuturor. Nu poti sa scapi de reclama respectiva. Probabil asa va arata site-ul de acum incolo, asa ca ar trebui sa ne obisnuim cu acel colt albastru. Nu merita sa te enervezi pentru un lucru atat de mic. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Buna Sanzy!
Pai este o reclama, nu poți sa scapi de ea.Nu trebuie sa te enervezi! Este în colt, bine ca nu e în mijloclaughing.
Oricum site-ul este foarte interesant.

O zi frumoasa!
happy

| Nicolelenaa explică:

Hei stiu ca e o reclama dar ma enerveaza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe noi ne enreveazawinking

| Roby67 a răspuns:

Nu te enerva, o enervare=5 zile mai putin de trait. Merita "Plimbarescu" asta?
Dar totusi deranjeaza, si ar fi bine ca sa afle si RalucaTPU ca este o reclama care deranjeaza.