| FOCUS a întrebat:

De ce doresc maghiarii autonomie, sunteti pro sau contra? eu sunt contra si daca sunt contra va dau si un link celor care sunteti pro, ca sa va taie din elan
http://www.youtube.com/watch?v=zDlO1YTEcBc&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Una e sa doreasca, alta e sa poata rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Contra.

| soby47 a răspuns:

Pentru ca partea aia de tara e super bogata in resurse de aur argint gaz petrol etc, si acum fraierii de maghiari vor inependenta daca nu nu-l mai sustin pe base, si base rapid le-a dat ce au vrut! daca dictatorul mai ramene mult le da si autonomie, care e clar e primul pas cantre independenta.
Bineinteles ca sunt contra, daca vor autonomie duca-se in Ungaria toti ratatii de unguri.