| DrageanElena a întrebat:

De ce dureaza atat pana se publica raspusurile? am 10 raspunsuri de vreo 3 zile...sad

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In partea de sus a pagini ai scris acolo ''Contact''. Apasa clic acolo si trimite-i un mesaj Ralucai.happy
Mult succes!winking

| dulshe a răspuns:

Singura care iti poate raspunde e raluca, vezi k sus la contact ii poti scire un mesaj, ai sa vezi ca iti va raspunde(mereu se asigura ca raspunde)

| kh1ss a răspuns:

Trimite`i un mail ralucai happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trece prin filtrul de verificare și apoi este publicat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dracu sunt verificate de ex acum e o afirmatie care nu are ce cauta pe forumuri.....ma refer la aia cu dinamo(macar daca era un sport nobil)