| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce e omul lasat pe pamant?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa-l strice

| whatevernvm a răspuns:

Sa puna intrebari cretinoide pe TPU

| Kanpeki a răspuns:

Ca sa se distreze cel care l-a creat.

| RAY a răspuns:

Omul nu e lasat, ca te-ai nascut nu a fost ca ai vrut tu sau ca ai vren scop in acest univers

| Drimmero a răspuns:

Ca sa-i manance Arsenalul ficatii, in cazul in care esti tunar/

| LoveSleep a răspuns:

Să-l mănânce.
Dacă o ții tot așa, o să-ți împlinești scopul!

| zurick a răspuns:

Ca să învețe să plece în spațiu dacă nu-i convine ceva.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa judece pe altul, dar la el nu se uita!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai se observa pe TPU -ca sa se masturbeze.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca urate idei preda religia asta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai asta este o intrebare printre multe altele pe care eu si probabil mai multi dintre noi ne-am pus-o de alungul vremii si anume de ce traim? de ce murim? de ce existam?
Sunt multe astfel de intrebari la care oamenii pana in prezent nu au gasit un raspuns anume si inca incearca sa afle acele raspunsuri.
In legatura cu intrebarea ta eu cred asa ca:
Oamenii sunt testati atat mental cat si fizic intr-un fel de catre soarta si sunt pusi la diverse incercari pentru a deveni stapani pe situatie de asta exista bine dar exista si rau, Dumnezeu intr-un fel ne testeaza ca sa spun asa ca sa vada daca oamenii in situatii de rascruce au incredere in el si au credinta.
Pe scurt viata este un test pe care oamenii trebuie sa dea tot ce este mai bun ca sa-l treaca.
Alt raspuns nu ar putea fi.

| syd a răspuns:

Pentru ca planeta asta ai ales-o inainte sa fii conceput. nu-ti mai amintesti?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Sa distruga planeta si sa se autoextermine

| LostInPark a răspuns:

Nu avem scopuri pe pamant, asa ca bun venit in clubul celor care vor sa fie utili si importanti.Nu stiu de ce tot scoti cate o rasnita de intrebare care te macina.
Mai mult semanam cu niste animale de companie, abandonate pe planeta asta.Nu ne mai aducem aminte de stapani, dar suntem convinsi ca dupa moarte, o sa ne intalnim cu ei si o sa zburdam in lanuri trandafiri.De ce nu facem asta acum? vrem sa ne comportam frumos, sigur am facut vreo trasnaie de am fost abandonati.Am zgariat parchet, am ros mobila sau am rasturnat vreo sticla de lapte.

| Ripley a răspuns:

Unde era sa fie lasat? pe apa?

| Venerabilul a răspuns:

Degeaba.

| zurick a răspuns (pentru Venerabilul):

Place poza.
Ce faci? :v

| Venerabilul a răspuns (pentru zurick):

Păi, momentan vreau să fac un duș și să mă culc.

Dacă zici la modul general, fac destul de bine, comparativ cu anii trecuți, care au fost oribili. Aștept să-mi se rezolve problemele ce nu mi-au dat pace timp de vreo ceva ani de zile și să pot să reîncep să trăiesc din nou. laughing

| zurick a răspuns (pentru Venerabilul):

Te culci devreme, frumos așa, măcar nu ai cearcăne laughing
Schimbarea face bine tuturor big grin Eu eram o fraieră anii trecuți happy
Noapte bună!

| Lands0fMancunia a răspuns:

Ca sa nu pluteasca in deriva prin spatiu. De aia avem asteroizi si comete.

| justanotheralien a răspuns:

Ca sa isi traiasca viata. Sa se distreze, sa se simta bine in pielea lui si sa fie fericit. Cel putin asta cred eu.

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Ca e lăsat...aruncat de la o înălțime de 2000000000000000001 de km de d-zeul vostru.
Poate sa se c**e, pardon, sa infrumuseteze natura... poate să f**a, pardon, sa perpetueze specia...cine știe...