| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista meseria asta de vlogging? Sunt unii care au atatea vizualizari si abonati ca nu mai trebuie sa lucreze. Pe mine sincer ma plictisesc vloggerii, sunt unii care au si lucruri interesante.
1) De ce un video in care un om povesteste ce a facut toata ziua atinge sute de mii de vizualizari?
2) Ce vloggeri vi se pare ca au continut folositor si interesant?
3) Ce vloggeri vi se pare ca nu au?

2 răspunsuri:
| DarkWoolf a răspuns:

1) Este deaorece aceasta persoana isi spune povestea de viata in fata voastra (depinde de vlogger) alti o pot spune amuzanta alti trista si va faceti sa radeti sa plangeti astfel tu spunandule si prietenilor deoarece este interesant si pentru ca posteaza des si puntin (din nou depinde de vlogger) spre ex 1 video la zi de aprox 5-10 min

2)Sincer nu stiu daca este vlogger dar imi place Codrin Bradea si Zappy TV deoarece este foarte interesant si amuzant tot ce fac.

3)Sa nu ma luati la ingurat dar mie nu-mi lace Ilie volg deoarece ma enerveaza in anumite situatii!

Acum depinde ce te pasioneaza pe tine!

| tpetsa a răspuns:

Vloggingul este o pierdere de timp si a devenit o afacere. Cunosc majoritatea canalelor din Romania si cateva din sua si pot spune sincer ca mi-e scarba de 85% din content.
Nu-ti recomand sa-ti pierzi timpul pe asemenea canele.