| Thecurious a întrebat:

De ce femeile isi vopsesc parul de pe cap?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Atunci când omul se plictisește de propria natura, uite ce face...

| Pepsi599 a răspuns:

Deoarece părul lor devine alb si ele nu vor să aibă părul alb

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai pui așa întrebări prostuțe la vârsta ta, mă obligi să te ignor, să nu mai am de a face cu tine.

| Andreeush a răspuns:

Deoarece vrem o schimbare din când în când.

| GoldenZenith a răspuns:

Ca sa nu l vopseasca pe cel de pe picioare.

Uneori au nevoie de o schimbare sau efectiv pentru a ascunde părul alb, care de la o oarecare varsta apare inevitabil.

| inflicted a răspuns:

Le plac alte culori mai mult

| gemeni6226 a răspuns:

Eu dupa 30 de ani mi-am vopsit parul sa vad cum arat blonda pe urma mi-am vopsit roscat ca asa mi-a placut, iar acum ma vopsesc pentru ca inca nu ma simt suficient de in varsta sa fiu alba de tot.Mama are 80 de ani si inca se vopseste la cererea fratelui meu in blond.

| gemeni6226 a răspuns:

Am avut o sefa care de la 40 de ani nu s-a vopsit era complet alba dar ii statea foarte bine era nespus de eleganta cu parul respectiv, dar nu la toata lumea sta bine.

| mgtow a răspuns:

Se orienteaza in pas cu moda

| Freya1 a răspuns:

Pentru a face o schimbare, Pentru a arăta mai bine.