| AndrewTate7789 a întrebat:

De ce femeile sunt atât de nerușinate cu vestimentația lor, se imbraca in pantaloni care nu acoperă nici fundul, își lasă decolteu prea adânci încât se vede între sâni ori fuste crăpate și se observa zona intima, deja e 20% îmbrăcată 80 dezbrăcată, oare asa cred ele ca atrag barbati buni, toti libidinoșii o vor vrea pentru orgii, parintii care au peste 50 de ani ce păzesc, de politie nu mai zic, cum sa mai ai încredere în astfel de persoane care își vând trupurile pe strada, barbatii merg în pantaloni scurți și tricouri cu mânecile scurte doar atât în rest sunt acoperiți, sunt adolescenți de 12-13 ani care ajung sa se masturbeze ca vad trupuri goale pe strada, oare nu am luat-o razna ce credeți?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai generaliza prosteste!
Doar femeile usoare se imbraca asa ca sa agate clientela!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum domnul Tate, dumneavoastră ați făcut avere din femei dezbrăcate

| Madaxo97 a răspuns:

Pai va masturbați pe stradă pentru că sunteți niște animale, dacă nu vă puteți abține la niște simpli stimuli vizuali, voi sunteți cei care ați luat-o razna. Fiecare se îmbracă cum vrea, nu înseamnă că încearcă să atragă atenția, asta e doar în capul unora. Poliție? Serios? Pentru un decolteu și o fustă crăpată? laughing păi mergi în țările arabe, acolo femeile sunt acoperite din cap până în picioare, poartă burka și tot sunt violate săracele, problema e la bărbații needucați, nu la cum se îmbracă femeile. Poți întoarce capul oricând dacă nu îți place cum e îmbrăcată o femeie pe stradă, nu te obliga nimeni să te uiți.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fiecare se îmbracă cum vrea.

| Cinic a răspuns:

Asta-i cea mai mare problema a ta laughing
Fiecare se imbraca cum vrea. Te poti duce in afganistan, acolo toate femeile sun infofolite laughing

| Whitte a răspuns:

Femeile care stiu ce vor barbatii se imbraca asa. Evident, cele care au nevoie de un barbat. Restul se imbraca decent.

| Whitte a răspuns:

Dar ce parere ai tu de barbatii care merg cu burtile goale pe strada? Burti mari, oribile la privit si cand sunt acoperite.

| AndrewTate7789 explică (pentru Whitte):

Burta e considerata de femei un semn al prosperității financiare

| Whitte a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Asta vreti voi sa credeti.
Cand dai banii pe bere si ti se umfla burta, scade continutul buzunarului. Si femeile stiu asta. Mai ales cand puti a bautura.