| Juliebelle a întrebat:

De ce fetele frumoase, cuminti, destepte, cu picioarele pe pamant, nu isi gasesc prieten, pe cand fetele foarte tupeiste, mai neingrijite,, vulgare(Foarte) imediat isi gasesc prieten,, sh pe o perioada lunga?

Fundasigh

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Asta ma intrebam si eu happy
din cate stiu baietilor le e teama de fetele mai frumoase pentru a nu fi respinsi, deci au ideea aia ca : e mai frumoasa cum ar putea o fata ca ea sa stea cu unul ca mine?
si cu cele destepte cred ca e la fel happy sau multi cred ca daca una are doar 10 deja ii tocilara straight face de aceea prefera una care invata mai putin caci cica ea are timp si de distractii nu doar de scoala
cu picioarele pe pamant confused multi baieti nu-si doresc prietene cu picioarele pe pamant, multi isi doresc una asa mai prostuta cu care pot sa faca orice big grin dc confused? multi vor doar sex, doar sa pofite straight face

pentru ca sunt tupeiste happy si au incredere in ele, stiu din propria experienta ca face foooarte mult sa ai incredere in tine happy chiar asa urata sau proasta cum e o fata daca are incredere in ea poate si un pic de tupeu poate sa aiba mai mult succes decat una frumoasa si desteapta happy

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hai sa iti spun ceva despre fetele vulgare.Isi gasesc prieten.De fapt, prieteni si de preferabil cu bani.Eu sunt fata, dar cand ma uit la ele ma dor ochii. E imposibil sa descrii o fata de genul.Nu stii la ce sa fi atent prima oara:la limbajul de gunoier sau la hainele care arata mai mult decat acopera.Eu nu zic, fa-o cu o herghelie de baieti dar nu te mai lauda sa auda toata lumea.Si numai fraierul cu care sta o crede sfanta cand ea e panarama scolii. Daca as fi in locul prietenului m-as impusca in caplaughing
Fetele cuminti sunt inteligente. Ori daca esti inteligenta iti dai seama ca e inutil sa cauti ceva ce oricum va veni mai devreme sau mai tarziu.De preferabil mai tarziu

| Malvina24 a răspuns:

Poate pentru ca baietii asta cauta si in ziua de azi care n-are tupeu ''moare de foame''. Nu e un caz general, uite nu vreau sa ma laud dar eu sunt o fata la locul meu(cu picioarele pe pamant asa cum spui tu) si am avut norocul sa gasesc un baiat minunat cum rar se gasesc cu care sunt de aproximativ 3 ani.Se mai poate inca!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ai părere bună despre tine... poate pentru că nu cauţi unde trebuie?

| Christina a răspuns:

Raspunsul e in intrebarea ta; Pt ca sunt tupeiste! Au incredere in ele (chiar daca sunt cum sunt ). Oricum nu fi trista, iti gasesti tu pe cineva care sa te pretuiasca asa cum esti tu!
O zi frumoasa!

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Deoarece nu prea mai există băieți de calitate care să prefere fete cu picioarele pe pământ, acum există doar băieți care vor doar sex, nimic altceva.
Deasta o fată de calitate își găsește greu un prieten, pentru că băieții au ceva, nu fetele.
P. S: Din cauza lor au apărut şi fetele neserioase.

| basexcu a răspuns:

Pt.ca fetele frumoase, cuminti, destepte, cu picioarele pe pamant asa cum crezi ca esti si tu, nici macar nu incearca.(punct)

| Just mE:x a răspuns:

Tu preferi un baiat frumos, nu? cuminte? destept? cu picioarele pe pamant? eu nublushing. Sincer cred ca m`as plictisiithinking adica tot ce am face ar devenii o obisnuinta, nimic iesit din comun, nimic nou, totul perfect. Sincer, draga mea, tu nu te`ai plictisii?hee hee

| Damian a răspuns:

Pentru ca au curaj sa se bage in seama, nu prea au rusine, au un anturaj, pe cand daca stai in casa, niciodata nu ai sa gasesti alesul

| p3r4manc6 a răspuns:

Pentru ca cele rele sunt preferate baietilor cuminti pe cand cele cuminti sunt preferate de cei mai rai dar care nu au curaj sa leo spuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Majoritatea nici nu indraznesc sa se apropie de fetele din prima categorie de teama unui refuz. Poate ca si asta e un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In utlimul timp.credema.baietii nu se mai gandesc la ce caracter are o fata. daca e machiata si poarta tot felul de haine stramte fuste scurte s. a ei cica "se indragostesc"automatt...

| djcipi a răspuns:

Pentruca asta se poarta acum pentru baietii mai cu fite dar daca nu esti una dintre alea rele nu ti-as da un sfat sa te bagi.