| Kleopatru a întrebat:

De ce fetelor le place sa danseze la bara? care e fascinatia dansului la bara?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E o fantezie love struck

| Coco2730 a răspuns:

Mie imi place ideea de acrobatie, curajul si senzualitatea care reies din asta.

| nika971 a răspuns:

Chiar daca sunt de genu femenin sunt asa mai baiat decit fata si am un raspuns pentru tine:fetelor le place sa danseze la bara pentru ca vor sasi arate ce au mai bun sau mai rau, insa fascinanta acestui gen de dans poate avea doar un sinur raspuns ca sa ii atraga pe baieti in patul lor baietii sunt fascinanti de figura perfesta a femeii