| Mindfulness a întrebat:

De ce hainele de la Sinsay sunt de o calitate execrabila? Mi-am luat o bluza de la ei am pus-o în mașină de spălat la program care include și uscare și aproape că s-a luat scrisul. Am mai luat niste adidași acum jumate de an și să dezlipit materialul de pe talpa guma,cauciuc nu știu ce e aia, nici măcar nu i-am spălat. Oare de aia sunt așa de ieftine hainele la ei că sunt varza? Bershka încă au haine de calitate fata de Sinsay, cred că și Paloma avea haine mai de calitate decât penalii ăștia.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ce este prea ieftin este de aruncat nu de cumparat, retine asta!