| OctavianDanielMaria a întrebat:

De ce-i zic "mama natura" lui Roxana Ionescu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca are sînii naturali, nu are implant silicon, si ei zic ca natura a facut omul nu Dumnezeu, total fals, omul nu este facut de natură, ci de Dumnezeu, de aici i se spune Roxanei mama natură, ca are sînii naturali, mostenire genetică clar.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intr-o emisiune de-a lui Dan Negru a avut un rol numit "mama natura", unde era imbracata "decoltat", si alegea ceva, pentru concurenti, parca.

| Apokales a răspuns:

Era in emisiunea Ciao Darwin, iar lumea credea ca ea este mama natura de la emisiune, dar nu era ea. Ea era o asistenta sau asa ceva, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru că e stăpână pe ceva. Exact ca și mama dragonilor.