| 2puncteics a întrebat:

De ce imi apare asta cand vreau sa raspund astatongueentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. Dau click si tot nu merge
eu mi-am facut alt cont pe TPU pentru ca pe celalalt tot asa nu mergea si nu mai mergea nici sa pun intrebari am mai postat o data acum 1 saptamna aceeasi intrebare dar era pe celalalt cont multi mi-au zis sa mai insist am insistat si tot nu merge si folosesc google chrome nu mai folosesc internet explorer va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| cclexa a răspuns:

Pai unde zice sa dai clik dai si apoi du-te pe mess si da click unde scrie sa confirmi adresa de email, iar dupa ce ai confirmat-o si tot iti apare inseamna ca este o eroroare de pe sitebig grin, eu tocmai acum am confirmat-o

2 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

Dai click acolo si apoi intra pe mail citeste mailul il gaseti la spam, vei avea acolo un link, dai click si s`a confirmat. Apoi nu vei mai avea probleme.Succes! puppy dog eyes

| DidudicaDi a răspuns:

Nu ai confirmat adresa confirmo si gata foarte simplu happysmug)