| ruby69 a întrebat:

De ce imi da eroare cand vreau sa intru pe mess si asta doar la id meu.La altii le merg.

5 răspunsuri:
| bL00dYGirl a răspuns:

Stai linistit, nu esti singurul! Nici mie nu imi merge..am auzit ca poate fi de la windows

| Cocolinooo87 a răspuns:

Poate ai gresit parola, poate ai scris cu capslock sau poate ti-o spart cineva parola. Funda? big grin

| rallu95 a răspuns:

Poate ti-a schimbat cineva parola..nu stiu.

| Gabica a răspuns:

Acum ceva timp,mi se intampla si mie, dar doar seara, adica daca intram dimineata, puteam sa intru pe mess(am presupus ca este din cauza numarului mare de persoane on-line, dar nu stiu sigur).Nu mi s-a mai intamplat de ceva timp.Incearca si maine.
Daca nu ai mai intrat de mult timp, este posibil sa ti se fi sters adresa(asta i s-a intamplat tatalui meu).
Sau e posibil ca cineva sa iti fi spart parola.

| Andrada003 a răspuns:

Este de la windows.Sau poate ca nu ti-ai scris bine parola sau ID-ul. Daca nu ai intrat de mult timp s-ar putea sa-ti fi expirat contul. Daca este de la windows mai asteapta putin ca o sa-ti mearga.
Sper ca te-am ajutat, pa pa!