| PunkyA a întrebat:

De ce imi sunt refuzate intrebarile pe motiv ca contin caracter irelevant?[scuzati cacofonia]

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai depinde ce intrebari pui.Gandeste-te daca ai jignit pe cineva cu intrebarea respectiva.

| Ea12345 a răspuns:

E posibil sa ti le raporteze cineva. Daca acel cineva are ceva puncte(scrie la,, intrebari frecvente"), intrebarea e stersa automat. Apoi, adminii verifica pe ce motiv au ft sterse. Daca erau in rehula, ele vor reveni.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai folosit prescurtari? Poate s-a apucat un moderator de treaba si face ravajiihee hee.