| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

De ce intrebarile de pe TPU nu isi mai gasesc raspunsul ...deci azi cand am intrat pe site primele 3 pagini nu erau intrebari cu raspunsuri... oare sunt prea multi copii pe site?

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Nu, dar cu siguranta majoritatea intr'un weekend nu stau in casa...ies la o plimbare ies sa cumpere un cadou pentru 1martie e. t. c, in timpul saptamanii intrebarile isi primesc raspunsul mai rapid (fiecare mai da o fuga pe TPU chiar daca este la munca) si + de asta poate nu stim raspunsul intrebarilor respective, sau poate nu erai logata pe site, cand nu esti logata vezi multe intrebari ca fiind fara raspuns...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Serios? Care sunt acele întrebări care nu-și găsesc răspuns?
Atențiune națiune, avem treabă. Toată lumea la bord gata de muncă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Sunt prea multe intrebari si sectiunea "cauta intrebarea" este ignorata total de aia sunt intrebari care se repeta la nesfarsit

| Silvia a răspuns:

Nu e vorba de asta.De fapt intrebarile au raspunsuri, dar apar ca fiind fara nici unul.Este o problema a site-ului.

| Bianca_4346 a răspuns:

Am observat si eu lucrul asta.urat.inainte nu ramanea o intrebare fara raspuns si acum.

| diana a răspuns:

Ce legatura au copii cu intrebariile fara raspuns? laughing
Pana la urma copii nu pot raspunde la intrebari sau care-i faza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Si copiii ar putea recomanda muzica, filme etc.
Sunt prea multe intrebari puse doar pentru a iesi in evidenta sau din plictiseala.