| xulescu000 a întrebat:

De ce-l uraste lumea pe Fuego?

Răspuns Câştigător
| Lovee18 a răspuns:

La fel cum a spus si PickUp, marea majoritate a oamenilor sunt invidiosi ...problema pe care ar aveao cu Fuego este prezenta si in cazul lui Justi Bieber ...practic sunt tot oameni chiar daca sunt faimosi iar aceasta faima si-au obtinut-o din munca lor doar ca se gasesc unii care starnesc tot felul de acuze si alte chestii care sa faca publicul mai distantat de ei.

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum sa-l urasca? Doar fac glume pe seama lui pentru ca e un artist mai atipic...

| Musique a răspuns:

Nu-l urăște nimeni.Doar fac mișto de el.
Baftă.

| AlexAleex a răspuns:

Eu nu il urasc.dar nu-mi place.winking

| Grimmjow69 a răspuns:

Presupun ca invidia/sunt gelosi pe faina lui.

| Fridăm a răspuns:

Până şi Bibăr e gelos pe faima lui Fuego, după cum spune -PickUp-.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că e sexy...smug

| kzd a răspuns:

Nu au ce sa faca. Valabil si pentru Bieber. Se plictisesc si se iau de cine dau... Nu are vrei explicatie anume.

| PickUp a răspuns:

"Romanilor" nu ai ce sa le faci.
Ei sunt gelosi pe faima lui precum si Justin Bieber.
Bafta!

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Mie nu-mi place faţa lui.

| BiibiiBaaa a răspuns:

Nu il suporta deoarece el canta melodii urate si nu le place fata lui laughing.