| Ирина19 a întrebat:

De ce la Adevar sau Provocare de pe facebook raspund la o intrebare numai si dupa aia imi apare : Facebook ne-a dat eroare, nu vrea sa mai publice azi. Am crezut ca e temporar chestia asta dar vad ca tot timpu imi apare, ce pot face?

Ms

Răspuns Câştigător
| lorin_8229 a răspuns:

Irina chestia asta la un moment dat se termina in fiecare zi ai cateva intrebari. daca nu il folosesti cateva zile iti da mai multe intrebari. spor tanasa lorin daca vrei sa ma adaugi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu