| Lion_9677 a întrebat:

De ce la toti le place sa scrie expresii in engleza gen green lemon, blue kids ca pe mine ma enerveaza si nu inteleg de ce le place sa spuna pe engleza ca in romana suna urat unii nici nu stiu ce zic

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Or fi din astia, ca tine, care nu stiu limba romana, asa ca scriu si ei in ce limba stiu.

| strengaritzza a răspuns:

Pentru-ca nimeni in ziua de azi a uitat sa mai vorbeasca limba romana. S-au n-au cu ce sa iasa in evidenta si aleg metoda aceasta.