| DabiJaWL a întrebat:

De ce la unele persoane nu-mi apare sa le dau cerere pe Facebook? De urmarit le pot urmari, dar nu-mi apare optiunea de a trimite cerere desi prieteni comuni am cu el sau ea, iar la alti prieteni de-ai mei le apare optiunea de a baga la prieteni acea persoana la care mie nu-mi apare

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

Bulbuc, da ce faci în poza? Te dai cu capul de pereți din cauza lui Mark Zuckerberg?

3 răspunsuri:
| Bulbucel a răspuns:

Lasa-te ma de Facebook ca te distruge, amu ai ajuns sa pui asemenea intrebari? Doamne fereste...

| DabiJaWL explică (pentru Bulbucel):

Cu ce ma distruge? Ai ajuns sa dai asemenea raspunsuri? Doamne fereste...

| Bulbucel a răspuns (pentru DabiJaWL):

No bine, atunci foloseste-l, treaba ta.

| missfatadelatara a răspuns (pentru Bulbucel):

Bulbuc, da ce faci în poza? Te dai cu capul de pereți din cauza lui Mark Zuckerberg?