| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce le plac la multi baieti masinile? Baietii aceia multi care le plac masinile chiar simt placere pentru masini sau sunt influentati de spiritul de turma?

15 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fiecare cu plăcerile lui, cu ce rost îi condamni? Așa zic și eu că de ce iți plac chiftelele?

| Mayhem666 a răspuns:

Unora le plac masinile, altora fotbalul, mie nu imi place nici una dintre ele. Adica imi plac masinile, dar nu sunt incantat cand vad o masina care trece pe strada. Fiecarui om ii place altceva, nu toti avem aceleasi preferinte.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa este.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Mayhem666):

Gusturile nu se discuta adica daca altor baieti din preajma mea le place ceva anume asta nu inseamna ca trebuie sa imi placa si mie ce le place lor spre de exemplu mie nu-mi place fotbalul sau orice fel de sport fiindca nu ma atrage.
Fiecare are gusturi diferite pana la urma.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nici mie nu imi plac sporturile, pentru ca nu ma atrag, si nu m-au atras niciodata, singurul lucru care chiar imi place este sa ma plimb cu bicicleta, dar nu intotdeauna, de obicei doar vara.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Fotbalul si masinile sunt specifice barbatesti!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar despre femeile care joaca fotbal ce mai zici? Sau de cele pasionate de masini?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma uitam din cand in cand la femeile fotbaliste, ce joaca alea, ce suturi si ce driblinguri puteau ele sa faca, te lua groaza, dar tot nu se pot compara cu fotbalul adevarat si cel mare care e jucat de barbati. Femeile pasionate de masini nu am ce sa zic special, au si ele dreptul sa le placa masinile/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pot sa comentez la fotbalul feminin despre suturi si driblinguri, pentru ca nu ma pasioneaza fotbalul in general, si nici nu imi place, deci nu am ce sa zic.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Iti spun eu, unele au forta si suteaza, dar cand le vezi pe unele ca dintr-un sut isi rup picioarele, te ia groaza, e comedie pura acolo!

| Florentina9210 a răspuns:

Pe dracu. La unii le plac si bicicletele!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai si mie imi plac masinile mult chestia asta a inceput cand eram mai mic si am descoperit jocuri de Need for Speed si GTA unde sunt diverse masini acolo mai mult in Need for Speed.

| mont a răspuns:

Sunt baiat si nu imi plac nici masinile si nici fotbalul.winking

| ubox7007 a răspuns:

Placere inascuta

| Metan a răspuns:

Chiar simt placere pentru masini.