| anonim_4396 a întrebat:

De ce lumea crede ca sunt fitos sau cred ca ma dau mare doar pentru ca am like-uri multe pe fb chiar daca nu imi pasa cate like-uri am... vreau sa fiu normal si sa nu se mai creada despre mine ca sunt ingamfat, pana si prietenii mei se supara pe mine pentru ca fetele de care lor le plac ma baga in seama zilnic,nu stiu ce sa fac,nu vreau sa ma cert cu ei! Bine,am ochii albastrii,sunt blond,cred ca ma imbrac si ok dar vreau sa imi pastrez toti prietenii, sa fiu tratat ca toti ceilalti, ce pot face. cum ar trebui sa ma comport?

2 răspunsuri:
| panaitepaul a răspuns:

Hahaha frate asta e cea mai retarda intrebare care am vazut-o vreodata, simplu esti un cocalar, faci poze dezbracat in fata oglinzii si iti arati muschii pe care nu ii ai. in concluzie vrei sa te bage lumea in seama si nu sti cum.

| anonim_4396 explică (pentru panaitepaul):

Bine ca ai tu... macar eu am ceva acolo,si nu are rost sa dau argumente ca fac sala sau altceva, nu vreau atentie ca sa stii, cu fata aia faci reclama la second hand. in pana mea taci amaratule ca ma faci sa rad, am pus o intrebare normala, nu sunt cocalar, cocalari sunt aia cu manelele si cu ochelari de soare noaptea si agramtii, mai bine taceai ca filozof ramaneaiwinking