| MuttleY a întrebat:

De ce ma tot plictisesc? si Cine ma ajuta sa scap de "boala"asta?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ca sa nu te mai plictisesti acasa joaca un mmorpg.
Alege unul de aici: http://mmohut.com/gamelist

| BrD a răspuns:

Nu prea ai activitate. Incearca sa faci mereu cate ceva diferit.

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Poate ar trebui sa iesi la un suc cu prietenii si sa te relaxezi. Daca nu poti invata pentru scoala si sa iti faci temele. NU este o boala! Cum eu nu o am si totusi sunt doar in a 4-a. Nu am iesit la suc, dar invat,fac curat, desenez, ma joc pe calculator si mai ies afara sa ma joc in unele zile. Cam asta ar trebui sa faci si tu! Sper ca ti-am fost de folos!