| isit_1314 a întrebat:

De ce manelistii asculta si muzica house? Mie, una, imi da de gandit "combinatia" asta...

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Hai sa fim seriosi rolling eyes nici un gen de muzica [in afara de populara sau lautareasca] nu se combina cu maneaua.

| Nymphetamine a răspuns:

Niciunu nu-i prea stralucit.De ce te miri?

| fuckThisLife a răspuns:

Muzica house este muzica romaneasca facuta de tot felul de oameni smecheri si chestii.chiar si eu ma gandesc cum de cocalarii ask house dar asculta numai cele mai noi si mai tari mel ca sa se dea marilaughing

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Pentru ca in cluburi nu se asculta manele (ce bine! )...laughing)

| KhalDrogo a răspuns:

Buna intrebarelaughing

| isit_1314 explică:

@Nymphetamine, m-am referit la faptul ca multi dintre cei care asculta manele asculta si muzica house.