| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-au refuzat ambele intrebari cu referatele? N-am folosit caracter irelevant.

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

N-am apucat să văd întrebările dar, fiindcă ai spus "referate", e vorba probabil de faptul că rezolvarea temelor e interzisă pe acest site.

| Klara a răspuns:

Pentru ca nu se fac temele pe site. happy

| Happyness a răspuns:

Pentru ca se gasesc anumite persoane ''inteligente'' sa le raportele si raluca le sterge rolling eyes ce oameni, mi s`a intamplat si mie la mt intrebari

| คиค a răspuns:

Chear nu stiu de ce unii useri raporteaza intrebari "la misto" fara nici un motiv.../
Si eu am patit-o si multi alti utilizatori...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca ai putea sa dai usor un sărci pe Gugăl, in loc sa vii aici, asteptand sa primesti mura-n gura temele. Dar lenea asta... Da, era si este caracter irelevant, nu, nu ai fost nedreptatita. Eu, personal, raportez orice cerere de referate sau de rezolvare a temelor, pe care le prind pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu-mi faceam tema.Am lipsit si n-aveam lectiile pe caiet.Si oricum am vazut mai multi utilizatori care cereau ajutor la teme.