| DracuIa a întrebat:

De ce de la o vreme mi se pare ca femeile sunt cam irascibile?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta ti se pare tie, mai bine ziceai ca sant pe interes sau figurante -- le place sa mafieze barbatii, cand nu reuseste cu romanul se duce la italian, ala o bate si o spanzura dupa plang toti dupa ea.

| SilentRain a răspuns:

Că nu mai ai tu calm și rabdare

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru DracuIa):

Problema e la tine, nu la ce-i din jurul tau
Ia-ți și plecă când te enervează cineva

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru DracuIa):

thinking
Cum poți să evoluez în viața dacă rămâi mereu la fel, și nu îți îmbunătățești micile " defecte "?
Ok, problema ta dar nu te mai plânge de ce-i din jurul tau, asumați big grin

| Hammurabi a răspuns:

Teoretic, (probabil chiar și practic) ai libertate deplină să te enerveze și să te irite cine vrei tu.
Nu e o reacție negativă pentru "publicul țintă" (căruia i se rupe, probabil) ci e o reacție negativă și deranjantă pentru tine.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă nu îți place prezenta lor, nu sta in preajma lor și se rezolva treaba. Mai greu, dar te străduiești tu.

| Yuoia a răspuns:

Un zambet te enerveaza?
Cauta-te la cap baiete!

| alexandradlr a răspuns:

Nu numai, ci majoritatea lumii a devenit asa, după pandemie.

| Slovcehov a răspuns:

Toata lumea e irascibila pentru ca e tensiune in lume, numai stiri de rahat, razboaie, prea multe atacuri in scoli, fermele de boti au luat-o razna, social media si tot internetul e haos si ne afecteaza

Ai editat intrebarea? ca unele raspunsuri nu au sens

| DepikaPadukone a răspuns:

Adevărat și eu așa sunt frate bravo ai tot respectul meu cu Adevărat. nu le suport pe nici una mai ales când le vad prezența și le aud glasul ăla prefăcut și toate prostile care le scoate pe gură... muncesc pe plaja și zi de zi le văd mise face așa scârbă și nervi când le vad falsitate și minciunile alea care le spun și mai ales la închidere ele mai rămân ști după ce închidem noi plajă unele rămână și bea în continuare și eu după ce termin munca pe plajă nopțile mai Satu ca am cazare aicia unde muncesc eu la hotel de la șef iei mi-a dat toți pleacă colegi eu rămână aicia și ies afară și ascult muzica și ma uit la mare și ma joc cu depika (pisica mea inima mea viața mea) și sale vezi cum face pe aicia se dau și la tine ditamai femeile fără sa țină cont de nimic numai fuuttaie vor atata cine dracu le cu*vele astea doar drogați și boschetari Lear pe tarfele astea mie cel mai mult nervi îmi face ca se baga cu mine în seama fi atent ce vrajeala avea una eu munceam pe plajă cum muncesc și acum și azi și după ce am strâns eu saltele și am făcut curățenie în bar toți neam strâns colegi dat noroc bafta bafta și eu am rămas ști ca am cazare aicia ti-am zis și m-am dus pe mare cu depika i-am loat paturica sa nu înghețe ca se face curent pentru ia noaptea și m-am dus sa altul muzica și ma ne uitam la mare amândoi fi atent vine o cu*va care o știu mereu vine pe aicia cu prietenele ei bfff tarfele și îmi spune mie ooooo ce drăguță este ii spune lui depika (vrăjeala te-ai prins ) și eu ii spun da este cu scârbă sa ma lase în pace cu*va și alea lalte de lângă după cu tupeu infect se pună lângă șezlonguri de lângă mine și era clar deja ce vroia și după ma ia pe mine ca eu muncesc și nopțile aicia ma întreba pe mine și am spus da și tot ia ma întreabă de când muncesc și am spus am 2 ani anul asta fac și după ma întrebă ca dacă nu-i obositor sa muncesc ( vrajela ști unde vrea sa ajungă cu*va te-ai prins frate) și i-am spus nu nu este și sta ce sta cu tupeu și deodată îmi spune câți ani am deja acolo misa făcut scârbă de tot era clar ca vroia.da din păcate pentru ia eu nu fuuuut cu*ve și am plecata și Urla beau au dat muzica la maxim și dimineața din cauza lor a trecut sa strâng ce mizeri au făcut pe plajă țigări băutură o grămadă de sticle șezlongurile dinadins Lea întors invers ca să-mi facă mie nervi și în fiecare zi vine sa cazat aici infecția și ia și bfff tarfele nici nu vreau sa ma mai duc sa-i dau saltea și ce vrea sa bea într-o zi am s-o pun pe depika sa sa pișe în paharul ei laughing)))) laughing)))))) o sa vadă ia laughing))))))

| Slovcehov a răspuns (pentru DepikaPadukone):

Un psihiatru ti-ar prinde bine.