| PoeTuL05 a întrebat:

De ce multi oameni sunt atat de falsi? De ce incearca sa fie cine nu sunt?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Si tu te dai poet. Crezi ca esti?

| 4b a răspuns:

Pentru ca dintotdeauna, fiinta umana a tins sa fie ceea ce nu ewinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru ca incearca sa obtina ceva si se prefac pentru a-ti intra pe sub piele. se prefac interesati de ceea ce iti place si tie, te lingusesc, apoi iti castiga increderea si te înjunghie pe la spate! nu suport oamenii astia

| defibrilator a răspuns:

De ce postezi la aceasta categorie

| LolyKissYou a răspuns:

Simplu. nu sunt siguri pe ei si vor sa fie ca si altii. Vor sa fie placuti si pentru asta ascund "adevaratul eu", unii. Sunt cam idioti sincer, deoarece un prieten adevarat te place asa cum esti.