| laradio a întrebat:

De ce naiba mai nou se raspunde in sictir si utilizatorilor care pun intrebari formulate si scrise corect? Cred ca in curand o sa parasesc TPU ca devine o mare tampenie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am observat si eu. Probabil fiindca acum se raspunde numai pentru "fundita" si numai ca sa iei puncte. Si oricum majoritatea intrebarilor sunt cum sa isi rezolve temele, daca sunt gravide sau ce sa mai faca sa il cucereasca pe X. Fiindca acum majoritatea nu mai e din cei care scriu corect si pun intrebari la care chiar au nevoie de un raspuns, si de fete&baieti care abia stiu sa scrie dar sustin sus si tare ca ei sunt generatia noua, noi suntem deja niste invechiti si au alte preocupari.

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Aha. Bine, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Vezi ca-i deschisa usa din spate.

| clauss a răspuns:

Pentru ca au intrat multi utilizatori mici, fara educatie si care urmareste numai puctele

| Aiwendil a răspuns:

Pleaca! Sincer site-ul acesta se duce de rapa. Poti ajuta cu adevarat pe cineva aici? Nu.Pentru ca sunt sunt puse numai intrebari stupide si idioate.Nu sunt genul acela care sa ma prefac ca "Site-ul e minunat.De ce il parasesti?". Faci un lucru bun.Eu stau pe site-ul acesta ca uneori nu prea mai am ce sa fac pe net.
Bye!