| anonim_4396 a întrebat:

De ce nimeni nu imi rs la intrebarile anterioare?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nimeni nu stie raspunsul? Incearca o cautare pe internet, acesta stie cu mult mai mult decat noi toti la un loc. Succes si numai bine!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Pentru ca nu ai nume de asta smecher cum ar fi:AlexandraNuMaiAreBere etc. Aceste nume de troller iti aduc faima si multe raspunsuri.

| EuSiCuMine a răspuns:

E posibil ca unii sa nu au cum sa te ajute. Poate nu stiu raspunsul sau poate nu vad intrebarea ta. Tu trebuie sa ai razbare deoarece daca trece timpul si nu primesti nici un raspuns, intrebarea ta va apare printre cele fara raspuns si pune recent. Totusi, voi incerca sa vad daca te pot ajuta si sa nu crezi ca noi avem ceva cu tine de nu am raspuns.
Numai bine:*

| SMaricel a răspuns:

Pentru ca nu mai sunt pe prima pagina si eu patesc asa si e cam enervant

| Rozette a răspuns:

Pentru ca poate ai intrebari prea grele. Incerc eu sa raspund la ele, ok?

| FunDa a răspuns:

Stai sa vad care sunt happy

| florina15 a răspuns:

Nu stiu, poate nu stie nimeni inca un raspuns la ele.Ai rabdare si poate vei primi un raspuns sau mai multe.

| Aliison a răspuns:

Da`mi intrebarile, iar eu iti voi raspunde! iti promit happy

| Mov10 a răspuns:

Nu stiu ce dilema...