| Dulcica1234 a întrebat:

De ce nimeni nu vrea să mă cunoască? Măcar dintre cei pe care i-am ajutat. P.S: Nu neapărat băieți. Și fete, că nu am nimic cu fetele.

41 răspunsuri:
| Dulcica1234 explică (pentru Cipi1212):

Atât online cât și fizic.

| Dulcica1234 explică (pentru SilentRain):

Nu îți convine, nu mai îmi răspunde și gata. Nu oblig pe nimeni să îmi răspundă.

| Cipi1212 a răspuns (pentru Dulcica1234):

Unde te pot găsi pe Instagram?

| Dulcica1234 explică (pentru Cipi1212):

Întâi de toate, doar un lucru vreau să întreb, deoarece apoi o să mă simt ciudat și needucată. Ce vârstă?

| Cipi1212 a răspuns (pentru Dulcica1234):

Vârsta mea? Am 44 de ani. Nu îți face griji. Putem fi prieteni pe Instagram.

| Dulcica1234 explică (pentru Cipi1212):

Da, te rog. Scuze pentru asta, dar în ultimele zile am tot cunoscut persoane mult mai mare ca mine și apoi mă simt needucată să vorbesc la per tu cu cineva mult mai mare ca mine. Așa am fost crescută și educată.

| Cipi1212 a răspuns (pentru Dulcica1234):

Am 44 de ani. Nu îți face griji. Putem fi prieteni pe Instagram.

| Dulcica1234 explică (pentru Cipi1212):

Îmi pare sincer rău! Nu vreau să jignesc, dar nu am cum. Nu putem comunica, deoarece m-aș simții needucată din cauza diferenței mult prea mare de vârstă. Nu pot vorbi la per tu cu cineva mult mai mare decât mine, pur și simplu nu pot.

| Cipi1212 a răspuns (pentru Dulcica1234):

Nu mă deranjează cu per tu.

| Dulcica1234 explică (pentru Cipi1212):

Dar pentru mine contează. Așa am fost crescută de mică. Așa că, îmi pare foarte rău! La revedere!

| Cipi1212 a răspuns (pentru Dulcica1234):

La revedere