| SmarandaangelOAIIOO a întrebat:

De ce nu a mai aparut revista Popcorn din luna decembrie? Funda si vot

4 răspunsuri:
| Loca a răspuns:

Directorul revistei Bravo a cumparat sediul in care se faceaa revista Popcorn deci directorului revistei Bravo a inchis revista Popcorn si nu va ma fi niciodata revista Popcorn.

| ItachiUchiha a răspuns:

Sigur a dat faliment pentru ca cumparatori nu au mai cumparato.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Revista popcorn nu a mai aparut pentru ca bravo a cumparat-o straight face. e super naspa. imi placea la popcorn ca avea postere mari straight face.

| Irina_Dt_1996 a răspuns:

Nu stiu niciun motiv pentru care revista popcorn nu a mai aparut dar am linkul lor de facebook : http://www.facebook.com/RevistaPopcornRomania?sk=wall&filter=2