| HUAWEHUAWE a întrebat:

De ce nu e bine sa pleci sa te angajezi in strainate din EXPERIENTA voastra? Prin firme de pe olx de ex

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Tepe, mai indicat e prin rude stabilite - de incredere - EURES (sa te asiguri ca nu opereaza cu agentie de recrutare) sa fie direct firma straina care te i-a. Daca auzi romani bagati printre ei care zice ca te ajuta sa ajungi acolo inchide telefonul, multi au ramas de izbeliste prin Olanda si alte tari fara servici sau cu promisiuni false.