| Andrusccaaa a întrebat:

De ce nu imi merge sa imi instalez imvu apare : NSIS Error : Installer integrity check has failed Common causes include incomplette download and damaged media. Contact the installer's author to obtain a new copy. More information at: http://nsis.sf.net/NSIS_ Error, funda :o3

Răspuns Câştigător
| Tecke a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ori nu ai memorie necesara dar din ce ai spus tu se leaga mai exact ca nu l-ai descarcat pe tot si mai spune sa il contactezi pe cel care a facut jocul happy funda?