| bnj a întrebat:

De ce nu imi sunt aprobate raspunsurile?

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

S-a schimbat ceva. La toate raspunsurile apare ca sunt in asteptare pentru a fi aprobate, dar apar pe pagini.Banuiesc ca daca nu sunt raportate, dupa ceva timp vor fi si aprobate.

| CosteaVlad a răspuns:

Răspunsurile apar ca fiind în aşteptare deoarece acestea nu au fost încă aprobate de către 3 admini, sau nu au acumulat 20 de vizualizări.
Odată postat, un răspuns este vizibil pentru toţi utilizatorii logaţi, însă pentru cei care nu sunt logaţi pe site, răspunsurile nu vor fi vizibile deocamdată. happy

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ohoho la mine e inverslaughing, cand pun o intrebare si sm doua raspunsuri mie imi da doar un raspuns.

| bnj explică:

Ok, multumesc celor care mi-au raspuns. Adevarul este ca nu m-am uitat daca apar la intrebari.

@sangeros de ajunge pana la os: tu poti sa te intorci la tine in pestera, nu mai e nevoie de tine aici. Si ia cu tine si impresiile astea de smardoi pe care le manifesti, copil frustrat cu viitor limitat.

| ruxybelle a răspuns:

@SangeRoOs de AJuUnG3 PaNa La OoSs nu mai jigni oamenii... ce ti-a facut el tie? prosti sunt aia care te`au facut si nu te`au educat!

| ruxybelle a răspuns:

Are dreptate lora nu trebuie sa te ingrijorezi o sa se rezolve si aceasta problema tehnicawinking

Răspuns utilizator avertizat