| LeeJiEun a întrebat:

De ce nu ma imbat niciodata?
Adica,o data la ziua mea de nastere, am baut foartee mult..si cand zic foaarteee muulttt... : 2 guri mari de jack din sticla, 2 pahare pline cu jack si energizant, 3 beri si 2 energizante...laughing
Nu m-am imbatat deloc... Ceilalti erau varza,eu eram complet normala,ca si cum nu am baut nimic, doar apa...laughing)
De ce?

3 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Incearca sa bei in mai putin de 3 ore vreo 4-5 litri de bere si vorbim pe urma big grin

| Luchius a răspuns:

Esti imunalaughing!

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza energizantului.Bea fara energizant sa vezi cum este. Poate le-ai baut si in timp.