| mihaelaalol a întrebat:

De ce nu merge facebook? imi pun contul si apoi imi zice sa folosesc telefonul mobil sa imi trimita aia un cod sa il scriu si sa intru(dar nu vreau sa dau nr de mobil) ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dany3 a răspuns:

Daca nu vrei sa dai nr de tel da alt nr. trebuie sa mai ai niste cartele in plus, eu asa am facut

1 răspuns:
| Creionelroz777 a răspuns:

Este o masura de precautie in plus ( o protectie suplimentara a contului) Dupa ce dai nr si primesti codul poti seta sa nu iti apara nr de telefon daca asta te ingrijora.