| OanaG a întrebat:

De ce nu merge sa postez intrebari la sectiunea "Cauze nobile"?straight face Mie nu-mi apare aceasta sectiune in acel "chenar" unde trebuie sa aleg categoria.straight face

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, doar admenistratorii pot sa posteze intrebarile in categoria respectiva. Cel putin asa cred. Eventual, intreab-o pe Raluca! Succes!winking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da acum am observat că nici mie. Dă-i un mesaj Ralucăi la Contact( dreapta sus) şi explică-i problema. Chiar că e ciudat! Baftă!