| chocolathe a întrebat:

De ce nu merge sa trimit raspunsuri la intrebari. dau doresc sa il public si apoi imi apare "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici " dau clik. dar degeaba nu merge sa trimith. dc?sad. ce sa fac ca sa mearga?:-

Răspuns Câştigător
| ɹαℓυ a răspuns:

Intra pe messenger la Yahoo! Mail si iti apare acolo, intri p adresa care iti apare(de confirmare) si apoi o sa-ti mearga.Si mie mi s-a intamplat.
*Bafta!

2 răspunsuri:
| katty_6203 a răspuns:

Intra pe adresa ta de e-mail si da un accept si acolo.

| PAMparam a răspuns:

Intra pe email si da clic pe adresa aia care tio trmis-o cei de la TPU ca sa confirimi emailullaughingwinking succes