| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi pot schimba parola? nu inteleg dar nu reusesc sa ma loghez Sorry, this account is temporarily locked (9002)
This account has been temporarily locked because of security concerns
imi apare asta
straight face

3 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

)( salut )(

In traducere zice ca este pentru moment blocat (ceva de genu')... tocmai de asta nu poti schimba parola. Asteapta... nu stiu cat timp dar poate dupa ceva vreme vei putea intra. Dar totusi nu cred ca e ceva de facut. Posibil ei l-au blocat dar nu stiu de ce. Noroc, sper sa reusesti pana la urma.

By3, by3. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil cineva a incercat sa "iti sparga parola" si a introdus mai multe parole gresite si ti s-a blocat...se deblocheaza dupa 24 de ore parca... mie mi s-a deblocat mai repede happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-au blocat contul de 4 zile si acolo zice ca in aproximativ 24 de ore ii da drumulsad.