| mdaaa a întrebat:

De ce nu mi se afiseaza intrebarile si raspunsurile imediat? tot imi zice ca sunt in asteptare?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Asa se intampla la inceput pentru ca esti utilizator nou. Fiecare intrebare si raspuns trebuiesc verificate de moderatori pentru a se asigura ca ele pot fi publicate. Dupa ce iti vor fi verificate si aprobate 30 de raspunsuri de cate 3 moderatori raspunsurile si intrebarile iti vor aparea automat pe site la postarile ulterioare.

3 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

DA...pentru ca esti la inceput si de aceea trebuie sa ai rabdare ...toti trecem prin astfel de lucruri. stay linistita isi va reveni

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Daca esti utilizator nou, atat intrebarile cat si raspunsurile trec printr-o perioada in care urmeaza sa fie aprobate. Dupa ce vei acumula mai multe raspunsuri, acestea vor aparea imediat dupa postare. Asta inseamna ca trebuie sa ai putina rabdare, pana acumulezi experienta.

| andreimereu333 a răspuns:

Si eu am patit asa!