| bibitza a întrebat:

De ce nu mi se afiseaza raspunsurile imediat? adica spune ca este in asteptare si dupa cateva ore mi le activeaza...inainte merge imediat... sad

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nush.Cred ca este o defectiune.Cu timpul se va rezolva.happyAsteapta putin:d

Shin
| Shin a răspuns:

Si la mine la fel, dureaza mai multe ore. Este destul de frustrant..., dar asta e happy Am auzit ca la unii useri nu mai e nevoie de aprobare. Poate ca odata ce devii un user de incredere, nu mai trebuiesc aprobate.
Numai bine, Shin.

Răspuns utilizator avertizat