| turtl3 a întrebat:

De ce nu mi se mai afiseaza niciun raspuns?

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Ti se vor afisa. Dupa cate am vazut esti nou/a pe site, si cei noi pe site, care nu au dat 30 de raspunsuri, vor trebui sa astepte sa le aprobe raluca raspunsurile.
Citeste mai multe aici. http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ai putina rabdare.Si administratorii sunt tot oameni.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai linistit, o sa se afiseze.

| hândel a răspuns:

Si eu sunt total ignorat. Sa fie oare ca au atins nr. de utilizatori dorit si, pe cei care se inscriu de acum incolo nu-i vor baga in seama? sad

| hândel a răspuns:

Si eu sunt total ignorat. Sa fie oare ca au atins nr. de utilizatori dorit si, pe cei care se inscriu de acum incolo nu-i vor baga in seama? sad

Janina
| Janina a răspuns:

Probabil nu au fost aprobate, uneori dureaza putin pana se aproba!
pentru lamuriri intreaba adminii!

| andreea_8479 a răspuns:

Rabdare... vor aparea ele
si eu am avut probleme de genuwinkingsh s au rezolvat

Răspuns utilizator avertizat
| ciupy a răspuns:

Intreaba administratorul site/ului... el va sti sa te ajute sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca TPU.ro este adminul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trec printr-un filtru de verificare și apoi se postează răspunsul/răspunsurile.
Pa, pa.