April
| April a întrebat:

De ce nu pot primi prietani pe lista si nici raspunde la intrebari de doua zile? Stie cineva unde este problema? Pot pune o intrebare, pot raspunde unui mesaj privat, insa atunci cand vreau sa raspund, imi apare in coltul din stanga, Error on page.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Uite intrebarea, pe care am pus-o pe TPU in legatura cu acest lucru: http://www.tpu.ro/......cu-multe/. Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@april, n-ai pentru ce! Sper, ca ti s-a rezolvat problema.

NOname
| NOname a răspuns:

@april, ma bucur! Eu, cand abia mi-am instalat Google Chrome, eram in al noualea cer. Banuiesc, ca acum esti si tu la fel. big grin Iti va lua maxim 2-3 zile, ca sa te obisnuieti. Succes!

P. S. Mersi pentru apreciere!

April
| April explică:

Multumesc mult.

April
| April explică:

NOname, am facut exact cum ai spus tu si problema s-a rezolvat.Mutumesc.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa stii ca si mie mi-a mai facut figura asta. Nu stiu daca are vreo legatura, dar totul a inceput odata cu aparitia reclamei cu pustoaica aia care vrea sa urce nu stiu unde. Reclama se aseaza in fata ferestrelor deschise si se misca odata cu ele, drept pentru care, nu pot posta raspunsuri decat daca ma misc eu mai repede decat ea.