| biancaalexe a întrebat:

De ce nu pot sa am macar o data noroc in viata? Cand in sfarsit viata mea devine mai buna imadiat apare un ghinion? Oare de ce alte persoane au atat noroc intotdeauna si eu niciodata? Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Mi s-a intamplat de N ori, de fapt asta e povestea vietii mele...sa stii ca e adevarata,, nimeni nu moare virgin, viata le-o trage la fiecare''.si stai linistita ca si cei norocosi si-o primesc la un moment dat

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oricine are parte de momente bune si rele in viata, traim intre infern si paradis asa e vorba, cand murim sufletul nostru se duce unde merita.

| dadasssssssss a răspuns:

Lol. Parca ma descrii pe mine (si nu zic doar ca sa-mi dai funda ca nu-mi pasa de ea). Deci si tu ai atat ghinion ca si mine? Ca eu am mai mult ghinion decat noroc (cred).

| RaduPhantom a răspuns:

Incearca sa fi mai optimista...zambeshte din orice si fa un motiv de ras...sigur soarele o sa iasa si pe strada ta big grin bafta