| andreeaaa1 a întrebat:

De ce nu pot sa ma despart de melodiile triste.si cand le ascult imi vine sa plang si chiar plang si ma gandesc la toti care nu mai sunt?

Răspuns Câştigător
| Umbra_9400 a răspuns:

Nu esti sensibila, esti hipersensibila! Invata sa privesti inainte si nu te uita atat de des in urma ta! Sterge-ti piesele melancolice... pentru a nu mai cauta lacrimi in momentele depresive. (poate fi dificil, depinde ce au reprezentat acele persoane pentru tine)
Capul sus, privirea inainte! happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat