| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu reusesc sa fac ce trebuie sa fac? De ce imi e asa de greu sa ma apuc sa invat? Mai ales in sesiune...cand incetez activitatea de a merge la scoala, sau cand trebuie sa stau mult timp acasa? Ce se intampla cu mine? Intru asa intr-o delasare totala si nu doresc sa fac nimic. Solutii?

1 răspuns:
nony
| nony a răspuns:

Stai linistit ca la majoritatea dintre noi se intampla chestia asta, cand e vorba de examene parca ne paralizeaza creierul si nu mai avem chef de nimic.Nu se intampla nimic cu tine, doar ca iti trebuie un pic de vointa si un bax de Redbullwinking. Uite cum faceam eu, inainte sa am apuc sa invat.ieseam o ora in parc, ma duceam la prietena mea. faceam dragoste(sa eliberezi stresul big grin ). ajungeam acasa si eram ca nou.Bafta!