| DonyHD a întrebat:

De ce numai merge site-ul www.filmede10.net l-au inchis sau ce are? :( voua va merge?

Răspuns Câştigător
| iiuliia a răspuns:

Nu stiu. dar uite. poti sa te uiti pe site-ul acesta daca vrei eserialenoi.com. plus ca seamana foartee mult cu filmede10.net

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nici mie nu imi merge, dar mai stiu site-uri care s-au inchis, poate ca sunt eu paranoik, dar cred ca totul este de la ACTA, pentru ca mi se pare curios ca mai multe site-uri sa se fii inchis ca ce? nu aveau vizittori? hai sa fim seriosi...