| KKarl a întrebat:

De ce oamenii de la tara merg desculti?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Asa sau adaptat ei, dar mersul descult e sanatos

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti, frate, opinci, că ne-ai zapacit cu intrebarile astea. Deja esti agasant.

| sabin89 a răspuns:

Desculti in parc, da. Dar nu pe ogor.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa nu strice pantofii!
Ii pune in picioare, doar cand merg la oras happy sa-l vada lumea ca are si el pantofi!

| lpavel a răspuns:

In ce zona uitata de lume traiesti ca eu inca nu am vazut pe nimeni...

| gemeni6226 a răspuns:

Si sotul si toata familia lui sunt de la tara dar niciodata nu au umblat descult.

| Gonrax a răspuns:

Ca să fii tu obsedat de chestia asta

| MistretulPufos a răspuns:

Ca sa nu-si murdareasca jordanii

| Horusss a răspuns:

Eu inca nu am prea vazut la tara oameni care sa mearga desculti...

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Pentru că oamenii de la ţară trăiesc natural, deci sunt normali. Dar de fapt asta se întâmpla pe vremurile de mai dinainte...